قالیشویی نوین چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

خدمات قالیشویی نوین

برخلاف گذشته امروزه افراد فضا، زمان، انرژی و آب کافی در اختیار ندارند که به شیوه‌های سنتی اقدام به شستشوی فرش‌ها نمایند به همین دلیل استفاده از خدمات شرکت‌های قالیشویی بسیار رایج شده است و مردم می‌توانند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. همچنین شرکت‌های قالیشویی به خوبی فرش‌های آسیب دیده را ترمیم و تعمیر می‌کنند. امروزه تعداد زیادی از شرکت‌های قالیشویی در سراسر کشور فعالیت دارند و خدمات مختلفی به مشتریان خود ارائه می‌کنند و همین امر موجب شده است که انتخاب یک قالیشویی مناسب کار دشواری باشد. قالیشویی نوین به عنوان یکی از معتبرترین باسابقه‌ترین قالیشویی‌های تهران شناخته می‌شود که خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه می‌کند. در ادامه مطلب به بررسی کامل خدمات قالیشویی نوین پرداخته خواهد شد.

قالیشویی نوین چه خدماتی را ارائه می دهد؟

معرفی قالیشویی نوین

قالیشویی نوین به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های قالیشویی در تهران شناخته می‌شود که اولین بار در سال 1378 تأسیس شده است. این شرکت تاکنون 5 شعبه در نقاط مختلف تهران دایر کرده و یکی از شعبه‌های آن نیز در شهر کرج می‌باشد و به مشتریان خود خدمات رسانی می‌کند. این قالیشویی در مدت فعالیت خود همواره در تلاش بوده است که رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کند و بهترین خدمات ممکن را به آنها ارائه نماید.

ویژگی‌های قالیشویی نوین

همان‌طور که گفته شد امروزه تعداد بسیار زیادی شرکت قالیشویی در سراسر کشور وجود دارند که خدمات ویژه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌کنند. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های قالیشویی نوین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این قالیشویی تحت نظر قالیشویان تهران فعالیت می‌کنند و دارای مجوزهای رسمی و قانونی است.
 • این قالیشویی در تهران و کرج دارای شعبه بوده و افراد زیادی می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.
 • خدمات متنوع و متعددی از طرف این قالیشویی به مشتریان ارائه خواهد شد.
 • تمامی شعبه‌های قالیشویی نوین دارای مجهزترین و به‌روزترین دستگاه‌های شستشوی فرش هستند و از نیروهای متخصص و باسابقه بهره‌مند هستند.
 • تمامی هزینه‌های خدمات قالیشویی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تعیین می‌شود.
 • در این قالیشویی از مواد شوینده نانو برای شستشوی فرش، موکت، گلیم و … استفاده می‌شود
 • تحویل، شستشو، خشک‌کردن و حمل‌ونقل فرش‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
 • این قالیشویی مسئولیت‌پذیری بالایی داشته و مسئولیت هرگونه کوتاهی و کم‌کاری را بر عهده می‌گیرد.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی نوین

 • استفاده کردن از خدمات قالیشویی نوین می‌تواند مزیت‌های متعددی برای افراد داشته باشد که مهم‌ترین آنها به شرح زیر می‌باشند:
 • در این قالیشویی از بهترین مواد شوینده و جدیدترین روش‌ها برای شستن انواع فرش‌های دستبافت، ماشینی و … استفاده می‌شود.
 • استفاده از خدمات این شرکت به افراد کمک می‌کند در هزینه‌ها، زمان، انرژی و آب صرفه‌جویی کنند.
 • عملیات حمل‌ونقل و شستن فرش‌ها توسط نیروهای متخصص و حرفه‌ای انجام می‌شود
 • این شرکت به دستگاه‌ها و تجهیزات روز دنیا مجهز است و تمامی مراحل شستشوی فرش‌ها به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می‌شود.
 • امکان ترمیم و تعمیر فرش‌های آسیب دیده وجود دارد.
 • از پرسنل و نیروهای متخصص استفاده می‌شود

خدمات قالیشویی نوین

به صورت کلی خدمات قالیشویی نوین در زمینه‌های مختلف طبقه‌بندی می‌شود و این شرکت در مدت دو دهه سابقه همواره در تلاش برای جلب رضایت حداکثری مشتریان خود بوده است. از مهم‌ترین این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

خدمات شستشوی فرش

مهم‌ترین و اصلی‌ترین خدمت شرکت قالیشویی نوین شستشوی انواع فرش‌های دستبافت و ماشینی است. در این شرکت برای هر فرش با توجه به نوع الیاف، میزان آلودگی‌ها، تعداد رنگ‌ها و ثبات آنها و … از بهترین روش‌ها و مواد شوینده استفاده می‌شوند و تمامی مراحل شستشوی فرش‌ها از جمله گردگیری، شستن، آبکشی کردن و خشک‌کردن توسط دستگاه‌های مجهز و مدرن انجام می‌شود.

خدمات تعمیر و ترمیم فرش

از دیگر خدمات ارزشمند و مهم قالیشویی نوین می‌تواند تعمیر و ترمیم انواع فرش‌های آسیب دیده اشاره کرد. با توجه به آنکه ممکن است تعدادی از فرش‌ها تحت شرایط خاصی دچار آسیب و خسارت شده باشند قالیشویی نوین خدمات تکمیلی نیز ارائه می‌کنند و با توجه به در اختیار داشتن نیروها و کارشناسان متخصص و متبحر فرش‌های آسیب دیده را به بهترین شکل ممکن ترمیم و تعمیر می‌کند. در حقیقت رفوگری فرش‌ها یکی از هنرهای ارزشمند و کاربردی است که می‌تواند به افزایش طول عمر فرش‌ها کمک ویژه‌ای بکند. در حقیقت رفوگری مکمل هنر فرش‌بافی است و با توجه به آنکه قیمت فرش‌ها امروزه بسیار زیاد است لازم است تعمیر و ترمیم فرش می‌تواند اهمیت و ارزش بالایی داشته باشد. در این شرکت فرش‌ها قبل از شسته شدن کاملاً بررسی می‌شوند و در صورت نیاز به ترمیم و تعمیر توسط کارشناسان متخصص ترمیم می‌شوند.

خدمات خشکشویی

از دیگر خدمات قالیشویی نوین می‌توان به خدمات خشک‌شویی اشاره کرد. این خدمات شامل مواردی همچون شستشوی خوشخواب، موکت‌ها، فرش‌ها، مبلمان اداری و خانگی و … در محل می‌باشد. نیروهای متخصص و متبحر این قالیشویی با استفاده از مواد شوینده استاندارد و مدرن و همچنین تجهیزات حرفه‌ای اقدام به ارائه خدمات خشک‌شویی در محل می‌کنند.

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان

شستشوی مبلمان همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی افراد است چرا که مبلمان از انواع پارچه‌های مختلفی تولید می‌شوند و شستشوی آنها نیاز به تخصص، مهارت و دقت بالایی دارد و چنانچه فرد اطلاعات و مهارت کافی نداشته باشد ممکن است باعث آسیب دیدن آنها شود و خسارت‌های زیادی ایجاد کند. تیم قالیشویی نوین این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند که مبلمان را در محل با جدیدترین متدهای روز دنیا تمیز کرده و از آسیب دیدن آنها جلوگیری کنند.

امکان سفارش آنلاین

یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات قالیشویی نوین امکان سفارش آنلاین است و مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی قالیشویی نوین خدمات مورد نظر خودشان را از نزدیک‌ترین شعبه‌ها دریافت کنند و در صورت نیاز می‌توانند از کارشناسان متخصص این شرکت مشاوره‌های رایگان دریافت کنند. همچنین این شرکت در تمام ایام سال به مشتریان خدمات رسانی می‌کند و به مناسبت‌های خاص همچون عید نوروز و … تخفیف‌های قابل توجهی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد.

جمع‌بندی نهایی

قالیشویی نوین به عنوان یکی از باسابقه‌ترین قالیشویی‌های تهران و کرج شناخته می‌شود که بیش از دو دهه است که به مشتریان خود خدمات دهی می‌کند. از جمله مهم‌ترین خدمات قالیشویی نوین می‌توان به مواردی همچون خدمات قالیشویی، خدمات خشک‌شویی، ترمیم و تعمیر فرش‌ها، امکان سفارش آنلاین، شستشوی انواع مبلمان و … اشاره کرد که با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب‌ترین قیمت‌ها و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *