ادز

  • از

ادز
امروزه روش‌­های متعددی برای تبلیغات موجود است , ولی بدون‌شک تبلیغات در گوگل ادز برای کسب و شغل های آنلاین شایسته ترین آیتم به‌شمار می‌­رود .
اینکه چه طور در گوگل تبلیغ کنیم نکته‌ی اساسی و دارای اهمیت برای هر کسب و عمل است .
ما در‌این مقاله اساسی‌ترین برتری‌های گوگل ادز نسبت به بقیه روش‌های تبلیغاتی را بررسی کرده‌ایم .

گوگل ادز اصلاً چیست؟
در‌حالتی که بخواهیم به ساده‌ترین صورت این سیستم تبلیغاتی را توضیح دهیم , می بایست بگوییم گوگل ادز یک اکوسیستم است متشکل از :

کاربرانی که در وب درگیر گشت و گذار می‌باشند .
کسب و کارهایی که میخواهند تبلیغات خویش را به مشتری‌های بالقوه اکران دهند .
رسانه‌‌های اینترنتی ; یعنی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که میخواهند با اکران این تبلیغات , به درآمد برسند . یکی مطرح‌ترین این رسانه‌ها خویش موتور جستجوی گوگل است .
در واقع شما تحت عنوان یک کسب و فعالیت , تبلیغ خویش را در رسانه‌های متعدد اینترنتی به یوزرها انگیزه خویش اکران می‌دهید .

تبلیغات گوگل

چرا کسب و شغل های آنلاین بایستی از گوگل ادز به کار گیری کنند؟
دنیای بازاریابی در سال­‌های اخیر به شیوه چشم‌گیری عوض شده و گوگل ادز یکی پلتفرم­‌های تبلیغاتی است که در ساخت این تغییرات نقش به‌سزایی داشته است .
یکی مزایای به کار گیری از تبلیغات گوگل ادز این است که برخلاف دیگر استراتژی­‌های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی , شما تنها هزینه تبلیغاتی را پرداخت می­‌کنید که مخاطبان بر روی آن کلیک نمایند . در واقع تبلیغات در گوگل ادز یکی‌از موثرترین روش‌­های تبلیغات آنلاین PPC محسوب می‌­شود و بوسیله هزاران اداره کوچک , میانگین و بزرگ به کارگیری می‌­گردد .
تمامی اشخاص و سازما‌‌ن‌­هایی که از گوگل ادز به کار گیری می‌­کنند در یک مورد با یکدیگر اشتراک دارا هستند : ” آن­ها می‌­خواهند میلیون‌ها استفاده کننده اینترنت که داده ها , تولیدها و خدماتی را به صورت آنلاین کاوش می­‌کنند , بدست بیاورند . ”

در‌صورتی‌که تبلیغات گوگل ادز را بدون شوخی بگیرید و به حالت صدق پیش روید , احتمال این‌که به حجم بالای مخاطبان مورد نظرتان برسید , فراوان مضاعف خواهد بود .

مخاطبان بالای گوگل ادز نسبت به بقیه بسترهای تبلیغاتی
اصلی­‌ترین انگیزه تمام کسب و امور از تبلیغات وبسایت و محصولات­شان مطلقا ارتقا تماشا , ارتقا مشتریان بالقوه و در غایت ارتقا فروش است .
تبلیغات گوگل ادز با دقت به دارا بودن طیف گسترده مخاطبان و همینطور تجهیزات و مزایایی که به نسبت بقیه روش­‌های تبلیغاتی دارااست , منش وصال به‌این انگیزه اصلی را برای صاحبان شغل ها هموارتر می­‌کند .
آمارها نشان می­‌دهند , روزمره نسبتاً ۳ . ۵ میلیارد کاوش در گوگل انجام می­‌شود و به صورت باور شما این میزان مخاطب را در هیچ یک از بسترهای تبلیغاتی دیگر نخواهید داشت .

قابل ذکر است , تبلیغ کنندگان با به کار گیری از گوگل ادز می‌­توانند تبلیغات وبسایت و یا این که سرویس ها خویش را علاوه بر سناریو در کاغذ نتیجه ها موتور کاوش , در بقیه برنامه‌­ها و ابزارهای گوگل نظیر : Gmail , YouTube و همینطور ۶۵۰۰۰۰ نرم افزار و دو میلیون وب­‌سایتی که در شبکه سناریو گوگل وجود دارا‌هستند , در معرض روءیت کرد یوزرها قرار دهند .

گوگل ادز

ارتقاء مخاطب بالقوه و ازدحام از روش گوگل ادز
تبلیغاتی که باعث به ارتقا مخاطبان وبسایت شود , برای کسب و امور یک دست‌آورد محسوب می­‌شود , البته یک تبلیغ کارآمد تبلیغی است که مخاطبان را تبدیل به مشتریان بالقوه کرده و در غایت سبب به ارتقاء فروش شود .
تجربه اشخاص در تبلیغات اینترنتی حاکی از این است که تبلیغات گوگل ادز یکی‌از شایسته ترین روش‌­ها برای ساخت لید می­باشد .

مثلا در حالتی‌که کمپین­‌های تبلیغاتی این پلتفرم را به صحت تهیه و سازمان کنید , قابلیت و امکان این که مشتریان هدفمند متعددی در راستای وبسایت شما روانه شوند , زیاد بالا است .
گوگل ادز به شما یاری می­‌کند تلاش‌­های­تان را بر روی کسانی متمرکز نمایید که در جستجوی محصول ها و خدماتی مثل شما می باشند .
با تبلیغات در گوگل ادز و به کارگیری از ابزارهای آن می‌­توانید به صورت مداوم فعالیت‌­های تبلیغاتی­‌تان را تصحیح نمائید تا تنها اشخاصی که حقیقتا خواستار خرید تولید ها یا این که سرویس ها شما میباشند , از روش این بستر به وب‌سایت­تان نبی شوند .
در سود شما با سیل مشتریان بالقوه و در فیض ارتقاء فروش روبرو خواهید شد .

ادز سریعتر از سئوی وب سایت :
یک کدام از وسیع ترین مزایای به کارگیری از گوگل ادز این است که سریعتر از سئوی وب سایت فعالیت می­‌کند .
هرچند بهینه سازی وب سایت هم باعث به ارتقا مخاطب و تولید ازدحام برای سایت‌­ها می­‌شود البته کمپین­‌های بهینه‌سازی شده گوگل ادز می­‌تواند خیلی سریع‌تر از سئوی سایت برای کسب و شغل های آنلاین فیض بخش باشد .
این کمپین­‌ها نرخ کلیک ( CTR ) بالا و راه‌بندان بیشتری به همراه دارا هستند که معنای آن ارتقا مشتریان بالقوه و در فیض ارتقا فروش است .
در اینجا دلایلی موجود هست که ارتقاء مخاطب سریع‌تر و مؤثرتر از روش گوگل ادز را تایید می­‌کند .

– می‌­توانید هم زمان بر چند کلمه و واژه دارای اهمیت متمرکز گردید .

– هر زمان که بخواهید می‌­توانید کمپین­‌های تبلیغاتی­‌تان را فعال سازی یا این که متوقف فرمائید .

– تبلیغاتی که برفراز کاغذ نمایان می­‌شوند , با سرعت بیشتری مشاهده می‌­شوند .

گوگل

در خدمت تبلیغاتی گوگل , شما میتوانید بر طبق یک سری واحد سنجش متعدد , مخاطبان انگیزه خویش را با اعتنا بالایی مشخص و معلوم فرمایید :

ردۀ سنی : اشخاصی که در یک بازۀ سنی مشخص و معلوم قرار دارا‌هستند .
علایق : اشخاصی که به یک قضیه معین علاقه‌مند میباشند .
جنسیت : افرادی که جنسیت آن‌ها مونث یا این که مذکر است .
مکان : افرادی که در یک مجموعه کشور ها , مرزوبوم , شهر یا این که چه بسا محله معاش میکنند .
دستگاه : افرادی که از رایانه , تبلت یا این که تلفن همراه به کار گیری می‌نمایند .
بازاریابی دوباره ( Remarketing ) : افرادی که قبلاً به تارنما یا این که نرم افزار شما راز زده‌اند , ولی خریدی انجام نداده‌اند .
با این اکانت , شما می توانید به گوگل بگویید که تبلیغ شما‌را تنها به آقایان ۱۸ تا ۲۴ سالی نمایش دهد که در یکی محله‌های شهری در آلمان می‌باشند و با موبایل خویش به وب متصل شده‌اند . دیدنی است , نه؟

حال وقت آن رسیده که از خویش بپرسیم آیا تبلیغات از این هدفمندتر نیز ممکن است؟

نرخ بالای رجوع سرمایه با گوگل ادز
ROI نسبت سود خالص به هزینه­‌های شما است که غالبا مهم ترین مولفه اندازه‌گیری برای یک تبلیغ‌کننده محسوب می‌­شود . چون این دستور تأثیر حقیقی و واقعی تلاش‌­های تبلیغاتی شما در تجارت‌تان را نشان می‌­دهد .

زمانی‌که شما از روش‌­های تبلیغاتی برای ارتقاء فروش , ساخت لید یا این که بقیه فعالیت‌­های هدف‌مند و گرانبها به کار گیری می کنید , می بایست به صورت مداوم و هم زمان میزان راندمان سپرده گذاری ( ROI ) خویش را هم مقدار بگیرید . با درک کردن ROI , می­‌توانید بفهمید مبلغی که هزینه می­‌کنید برای تجارت تان منفعت‌دار است یا این که خیر!

برای به‌دست آوردن چهره‌ای واضح­‌تر از کاری که شایسته ترین سود را به شما می‌­دهد , بایستی دائماً اقدامات و کمپین‌­های خویش را تست و پیگیری فرمایید . گوگل ادز برای این فعالیت بستری بدون نقص داراست , چون یک پلتفرم تبلیغاتی واضح است که داده ها موردنیاز شما‌را به‌راحتی در دسترس‌تان قرار می­‌دهد . به این مفهوم که , می‌­توانید در گوگل ادز , موردها و عملکردهایی که بازده‌ی خیر داشته و نرخ رجوع سرمایه در آن­ها بیشتر است را بفهمید و بعد از آن همت و دارایی خویش را در‌این زمینه­‌ها متمرکز فرمایید .

درصورتی که هزینه هریک از تبلیغات , کمپین تبلیغاتی یا این که بخش­‌هایی از یک کمپین به نسبت راندمان آن بیشتر است , می­‌توانید متوقف‌شان کرده و درواقع سرمایه‌تان را هدر ندهید . در ازای سرمایه خویش در آتی برای کمپین­‌های برنده تست فرمایید . هنگامی­ که کمپین­‌های گوگل ادز را باصرفه فرمایید , می‌­توانید راندمان بالایی را به‌دست آورید که ممکن است کسب این میزان‌ از برگشت سرمایه با تبلیغات در گوگل ادز , از روش دیگر استراتژی­‌های بازاریابی قابلیت و امکان پذیر نباشد .

تبلیغات در گوگل

سرویس ها بدون نقص گوگل ادز را با ماشین کرایه ای ادنگاه اخذ نمایید
چنان‌چه می‌­خواهید به‌تازگی وارد فضای آنلاین گردید یا این که درصورتی که در‌این دور و بر کار دارید و به تامل ارتقاء مشتری میباشید و می­‌خواهید بازار خویش را توسعه و گسترش دهید , با تولید یک حساب گوگل ادز می‌­توانید شایسته ترین سود را به‌دست آوردید .
ادنگاه از صفر تا صد این مراحل , تا وصال به موفقیت در کنارتان خواهد بود .
ادنگاه این فعالیت را با تولید یک اکانت منحصربه‌فرد بدون پول همراه با قابلیت دسترسی بدون واسطه آغاز می‌­کند , آنچه تحت عنوان تبلیغ در حیث دارید به شایسته ترین صورت ممکن برای شما می‌­سازد , مراحل تبلیغات در گوگل و حساب گوگل ادز شما‌را رئیس و تبلیغات‌تان را بهینه‌سازی می­‌کند , گزارشی ظریف از مسیر کمپین و پایان آن در اختیارتان قرار می‌­دهد .
در واقع شما با ادنگاه می­‌توانید یک حساب گوگل ادز ساخت و سازمان نمائید و از حداکثر مزایای امنیت و پشتیبانی برخوردار باشید .

با ما در رابطه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *